Trim İşlemleri

HAKKIMIZDA EKİBİMİZ İNSAN KAYNAKLARI SERVİS RANDEVUSU
Cam

Cam

Cam Trim Onarım ve Değişim Hizmetleri

Aracınızda oluşan hasar neticesinde boya  ve kaporta işlemine girmeden önce gerekli tüm parçalar sökülürken cam söküm işlemleri de bunun bir parçasıdır.

Cam söküldüğünde, yerine takılırken camın contalarının orijinal halinde yerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Servisimizde ihtiyacı olan tüm araçların cam trim işlemleri kusursuz şekilde yerine getirilir. İlk günkü gibi sizlere teslim edilir.

Döşeme

Döşeme

Araç içi ve dışı plastik ve döşeme parçalarının onarımı ve değişimi

Aracınız, kaporta işlemine girmeden önce plastik parçaların sökülmesi işlemine döşeme trim işlemi diyoruz. Tampon, dodik, far, ayna, plastik çamurluk vb parçaların araca zarar vermeden, problemsiz şekilde, sökülmesi gerekmektedir.
Bunu yaparken de aracın orijinalliğini bozmadan ve yeniden montaj esnasında diğer parçalara zarar vermeden tamamlanması önemlidir. Aracınıza uygulanacak kusursuz işçilik için konusunda uzman ekibimizi seçmeniz sizlerin faydası olacak ve aracınız sağlığına hızlı bir şekilde kavuşacaktır.

Bizi sosyal medyada takip edin facebook sayfamız linkedin sayfamız twitter sayfamız instagram sayfamız google plus sayfamız youtube sayfamız

Sizi Arayalım

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız halinde, servis danışmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetin en hızlı şekilde almanıza yardımcı olacaklardır.