Hakkımızda

HAKKIMIZDA EKİBİMİZ İNSAN KAYNAKLARI SERVİS RANDEVUSU

Firmamız kurulduğu günden bu yana, müşterilerine araçları ile ilgili kusursuz işçilik vizyonu ile sizlere hizmet vermektedir. Servisimizde aracınızın periyodik bakımlarını, motor, şanzıman arızalarını gideriyor, yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

Aracınızın hasarı ister ufak isterse ağır hasarlı olsun, servisimize emanet ettiğiniz tüm araçlar sizlere anahtar teslimi işçilik ile teslim edilmektedir.

Vizyonumuz

Çorlu ve bölgesi başta olmak üzere, müşterilerimize evrensel kalite standartlarında servis hizmeti sağlamaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda alanında fark yaratan hizmetleri sürekli kılmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

 

Servisimizde sizlere sağladığımız hizmetler

  • Mekanik Bakım
    Aracınızın periyodik bakımları yapılır, arızaları giderilir. Aracınızın yazılımsal sorunları çözülür.
  • Hasar Onarım
    Aracınızın kaportasında bulunan göçükler, yırtılar ve çizikler onarılır. Boya işlemleri gerçekleştirilir. Aracınızın ilk gün gibi kalması için boya koruması yapılır.
  • Trim
    Aracınız hasar onarımına girmeden mutlaka trim bölümüze uğrar ve sökülmesi gereken parçalar itina ile sökülür. Hasar onarım işleminin ardından tekrar bu bölüme gelerek sökülen parçalar yerine monte edilir.
Fırın Boya
Genel Görünüm
Trim
Genel Görünüm
Kaporta
Odak Otomobil Servis Hizmetleri
Bizi sosyal medyada takip edin facebook sayfamız linkedin sayfamız twitter sayfamız instagram sayfamız google plus sayfamız youtube sayfamız

Sizi Arayalım

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız halinde, servis danışmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetin en hızlı şekilde almanıza yardımcı olacaklardır.