Hasar Onarım

HAKKIMIZDA EKİBİMİZ İNSAN KAYNAKLARI SERVİS RANDEVUSU
Kaporta

Kaporta

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Dış darbeler sonucu aracınızın kaportasında meydana gelen küçük çaplı göçükleri boya işlemine gerek duymadan düzeltiriz. Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle müdahale edilerek dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Arkasına ulaşmanın mümkün olmadığı bölgelerdeki bazı kaporta göçükleri yapıştırmalı boyasız göçük çektirme seti ile azami oranda düzeltilebilir. 

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Dış darbeler sonucu araçların saç kaporta aksamı üzerinde oluşan, boyanın zarar gördüğü, küçük ölçekli ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilmesidir. Boyası hasar görmüş göçükler Puntalı Göçük Çektirme tekniği ile düzeltilerek eski haline getirilir.

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme, ezik, vuruk ve göçüklerin kaporta düzeltme işlemini kapsar.

Boya

Boya

Ustasından özenle işçiliği yapılmış boya işlemleri

İstenmeyen bir trafik kazası sonrasında otomobil kaportasında oluşan hasarların boyanması bizim için oldukça kolay. Profesyonel ekibimiz kaporta ve boya hizmetlerinde beklentilerinizin üzerini sizlere sağlayabilir. Biz araç hasarlarını onaralım size ölçmeniz için gereken tüm aletleri verelim.

Servisimizdeki boya hizmetleri:

  • Fırın Boya (metal aksamlar)
  • Yaş Boya (plastik aksamlar)
Şasi Düzeltme

Şasi Düzeltme

Son teknoloji doğrultma sehpalarında aracınızı fabrika ayarlarına getiriyoruz

Çarpışma sonucu aracınızın temeli olan şaside meydana gelen kayıklıklar, aracınızın gidişini tamamiyle etkiler. Bunun sonucunda araçta bir yöne çekme, çapraz gidişat gibi problemler yaşanır.
Konusunda uzman ekibimiz ile sizlere şasi düzeltme konusunda en son teknoloji makine ve ekipmanlarımızla yardımcı oluyoruz.

Mini Onarım

Mini Onarım

Küçük hasarlarda boya bozulmadan göcük düzeltm işlemleri

Aracınızda oluşabilecek minik hasarlar, aracınızın görüntüsü ve orijinalliği bozulmadan parça değişimi, onarımı yapılır. Bu özellik birçok anlaşmalı sigorta şirketinde trafik sigortanıza ve kasko poliçenize eklidir. İster anlaşmalı sigorta şirketi aracılığıyla isterseniz de kendi isteğinizle servisimize gelin, mini onarım hizmetinizi sorunsuzca ve hızlı bir şekilde halledelim.

Boya Koruma

Boya Koruma

Aracınızı uzun süre ilk gün gibi kullanın

  • Boyayı kış ayları boyunca tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği zararlı etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının yarattığı kalıcı tahribattan korur.
  • Pasta ve cila gereksinimini tamamen ortadan kaldırır. Bu sayede boya, pastanın aşındırıcı etkilerinden de korunmuş olur.
  • Aracınız ilk günkü gibi uzun süre parlaklığını sizlere gösterir.
  • İkinci el araç satışlarında aracınızın değerini kazanmasına olanak sağlar.
Bizi sosyal medyada takip edin facebook sayfamız linkedin sayfamız twitter sayfamız instagram sayfamız google plus sayfamız youtube sayfamız

Sizi Arayalım

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız halinde, servis danışmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetin en hızlı şekilde almanıza yardımcı olacaklardır.